Truall ne Mitrovice

Shitet nga: Besim 06 Pri 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes truallin per banim me siperfaqe prej 3 ari. Trualli gjendet ne afersi tek stadiumi Adem Jashari ne Mitrovice. Trualli eshte prone private dhe permban krejt infrastrukuren e nevojshme per banim: kanalizimin , ujesjellsin, rrugen etj. Per informata me te hollesishme lajmrohuni ne tel 045 602026
Faiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim