Truall ne Mitrovice

Shitet nga: Besart 02 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bair
Sipërfaqe: 12 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Toka eshte e gatshme per te gjitha llojet e ndertimeve, dhe i ka te gjitha kushtet per vendbanim. Gjindet ne lagjen Bair ne Mitrovice. Per cdo info. mund te na kontaktoni.
Cmimi sipas marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim