Truall ne Tavnik - Mitrovice

Shitet nga: Lulzim 18 Tet 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tavnik
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Mitrovicë
- Trualli posedon 30 ari, me mundesi ndarje
- Trualli ndodhet ne afersi te stadiumit olimpik "Adem Jashari"
- Me infrastrukture te plote: rruge; kanalizim; ujesjelles dhe rryme
- Pronari shqiptar (e trasheguar)
- I pershtatshem per banim
- Numrat kontaktues: 044 788 131 / 049 357 267
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim