Truall prej 1 ari dhe 62m2 ne qender te Mitrovices

Shitet nga: Gani 13 Pri 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Troli me siperfaqe 1ari e 62 m2 ne Mitrovice
Afer gjimnazit " Frang Bardh " Mitrovice
Tel : 044 / 049 - 174 - 911.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim