Truall prej 300m2 ne Ulqin

Shitet nga: Fahri Hoti 28 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Adresa: Shtoje - Ulqin
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Trolli gjindet ne Shtoje,Ulqin ne lagjen " 4juli" rrethe
1 km afer plazhit "Copacabana". Trolli eshte i rregulluar dhe i rregjistruare me te gjitha dokumentet perkatese ligjore.Cmimi eshte 19.000 Euro por eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim