Truall prej 4 ari ne Mitrovice

Shitet nga: Asllan 27 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 380 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shes 4 Ari Truall
Trualli është I përshtatshëm për Ndërtim etj. Lokacioni Rr.Sami Gashi Vaganicë
Çmimi I volitshëm dhe sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim