Trualle ne Mitrovice Zhabar te Poshtem

Shitet nga: Truall 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesim Trull ne Zhabar te Poshtem afer ibrit ,20m larg asfalltit dhe eshte me dokumenta te rregullta dhe ne emer tim personal,dhe mund te behet perkthimi menjeher,kemi edhe ne disa vende tjera.Mundesi ndrrimi me vetur dhe, banesa ne Mitrovice. Qmimi i volitshem .Ju Mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim