Trualli afer Stadiumit tek ibri .Mundesi Nderrimi

Shitet nga: Truall 19 Pri 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Mitrovicë
Shesim Trull ne Zhabar te Poshtem afer ibrit ,20m larg asfalltit dhe eshte me dokumenta te rregullta ne emer tim personal,dhe mund te behet perkthimi menjeher,kemi edhe ne disa vende tjera afer Xhamis te Zhabarit... Qmimi i volitshem .Ju Mirepresim

Per me shume kontaktoni ne numrin e tel 044-472-462 ///Viber 386-49-176-652
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim