kerkoj mbi 500 hektar tok tepunushme dhe kullos

Shitet nga: ganiu 08 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 5000000 m2
Komuna: Mitrovicë
kerkoj mbi 500hektar tok punuse dhe kullos te interesuarit qe kanket siperfaqe lete lajmrohenne tel 044766877 ganiu qmimi sipas marveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim