Pajisje per frizere

Shitet nga: Musa 28 Gsh 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Shesim pajisje per fizere per shkak te mbylljes se dyqanit,dyqani punoi rreth 6 muaj dhe eshte komplet me te gjitha pajisjet e nevojshme,jemi te interesuar per shitjen komplete te pajisjeve si zgjidhje me e mire,nese jeni te interesuar per vetem ndonje orendi vec mund te bisedojme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim