call center etj etj..

Shitet nga: duki 21 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jepet objekti me qera i boshatisur per depo call center lokal resaurant etj ..etj cmimi sipas marveshjes .po ashtu shiten dhe lodrat per femi me dimenzione 6x4 dhe 5x3 ..objekti gjindet perball kompleksit banesor dukagjini lagjia pohovc te interesuarit na kontaktoni ne nr 069829226 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim