DEPO me siperfaqe 1300m2, shitet ose me qira.

Shitet nga: Visar 11 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Depo
Shes objektin rreth 1300 metër katror me kualitet shum te lartë.
Objekti eshte tërsisht i zinkuar si dhe eshte montazh i tëri, i modernizuar pa asnje shtyll brenda hapesires se objektit i cili mund te shfrytezohet per cdo veprimtari afariste per me shum info lajmerohuni ne nr 044-348-089 dhe 045-586-439 objekti gjendet ne istog.
Qmimi sipas marrveshjes,me mundesi ndrrimi nvaret me qka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim