Pllaci me Qira

Shitet nga: Muje Elshani 20 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Depo
Jipet pllaci me qira per afat te gjatë i pershtatshem per gjitha llojet e bizneseve.
Numarat kontaktues dhe e-mail:

belshani@t-online.de
+491725359310-viber

+38649676778 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim