Dyqan ne Peje VETEM 20 mi Euro ne QENDER PEJES

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 12 Jan 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ...
----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
----DYQANI ESHT NE NJE POZICJON KU MUNDET TE ZHVILLOHEN SHUM AKTIVITETE BIZNISORE .
----DYQANI ESHT NE NJE POZIT. FENOMENALE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT ..
----DYQANI ESHT KOLETUR ME UJ , RRYM , KANALIZIM ..
----DYQANI ESHT ME MATRJLA TE LET I NDRTUR ..
----DYQANI ESHT ME NE POZICJON QE KA PARKINGJE TE MJAFTUSHEM PER SHUM LAMI .
----DYQANI ESHT I KOPLETUR ME DUKUMENTACON DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.

-----Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim