Dyqan ne qender te Pejes

Shitet nga: Besim 25 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqani ne qender te Pejes eshte 60m. 100metra prej korzes afer Mjeksis Familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim