Dyqani ne qender te Pejes

Shitet nga: Besim 15 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Dyqani ne qender te Pejes. 100metra prej korzes afer Mjeksis Familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim