Ipet me qera lokali ne qender te qytetit

Shitet nga: Agjensioni Per Patundshmeri "EDA-K" sh.p.k 18 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Sheshi ''Haxhi Zeka''
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet me qera lokali i cili gjendet ne qender te qytetit ne Peje saktesisht perball bustit te Adrian Krasniqit. Lokali eshte i ndare ne 3 nivele bodrumi, perdhesa dhe kati 1 me nga 150 m2 gjithsejt ka 450 m2, te disponueshme per ti shendrruar ne qfardo biznesi dhe me parking te mjatueshem per biznesin dhe per klientet e tije. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim