Japim lokalin me qira ne qarshi te gjat

Shitet nga: avni 07 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
japim me qira lokalin ne qender te qarshis se gjate ne Peje, lokali eshte i lire nga data 1 mars per me shum informata kontaktoni ne numrat e tel. 044 628 541 dhe 049 373 817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim