Kioska-trafike

Shitet nga: xxxx 24 Maj 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes trafik ose kisosk per me shume informata kontaktoni ne kete nr. 049 485 764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim