Kioske ne Peje

Shitet nga: Adi 01 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kiosku eshte i punuar krejtsisht nga alumini,ka mbulojen extra te punuar per mbrojtje nga kushtet atmosferike.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim