Leshoj me qira lokalin ne raushiq

Shitet nga: arbeni 15 Pri 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lshoj qeta lokalin ushqimor me inventar te plot me ark fiskale,mulli per bluarjen e kafes ,friza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim