Lokal me qera ne Peje edhe ne shitje

Shitet nga: Shitsi 29 Krr 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 800 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Mund te jepet ne shfrytezim menjiher,per shfrytezim ja 22m katror, mund te shfrytezohet edhe per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim