Lokal me qera ne Peje

Shitet nga: Lokali 06 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qera, 55m/2 (55 meter kaktror )
Eshte ne katin e dyte dhe gjendet ne rrugen Peje - Raushiq afer Petrol Copmany .
Lokali mund te sherbej per
-Zyre
-Ordinanc
-Frizer
apo me ndonje lloj biznesi qe ju pershtatet.

Kati ka WC dhe Tush per pastrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim