Lokal ne Peje

Shitet nga: ari 16 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet me qera lokali ne qender te qytetit perball gjygjit nder banesat e soliterit,te bankomati i reifeisen bank.lokali ka 15 m2 ka banjo poashtu ka edhe 15 m2 podrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim