Lokal ne Qendren Zejtare

Shitet nga: Valdet 20 Krr 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka siperfaqe prej 16 m2,
ka mundësi nderrimi me pllac në Pejë.
Çmimi i pa negociushem!
Per informata me te hollesishme kontakto ne tel. dhe viber:
+37744117887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim