Lokale ne Pejë

Shitet nga: Florim 06 Pri 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shiten lokalet ne Qarshin e gjate ne Peje. Lokalet posedojn te gjith infrastrukturen e nevojshme per zhvillimin e qfardo lloji te biznesit. Per informata te tjera ju presim ne lokalet tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim