Lokali ipet me qira ne Peje

Shitet nga: Adnan 17 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet lokali me qira lokali osht 250 m2 te stacioni autobuseve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim