Lokali ne Qender te Pejes leshohet me QERA

Shitet nga: Qendrim 29 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mbretresha Teute ish Adem Jashari
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ne te cilen gjendet per mom. Banka Ekonomike Leshohet me Qera dhe eshte ne dispozicjon nga muaji Shkurte .
Lokali gjendet te rruga nga Stacioni i Autobusave ne drejtim te Sylitrit !

Ju lutem te thirrin veq njerz te interesuar serjoz flm !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim