OBJEKTI IPET ME QERA DHE SHITET MBI 450m2

Shitet nga: meriton 11 Nën 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: peje
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET OBJEKTI AFER SHTEPIS MALLRAVE
OBJEKTI KA MBI 450 M2 KA BANES DHE DYQAN
TE INTERESUARIT TE THERRASIN NE NUMRIN

049543614 MERITON

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim