Objekt afaristo-resident.

Shitet nga: Ahmet Nimani 23 Shk 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti gjindet afer stacionit te autobuseve ne Peje, dhe ka 4 kate (podrum, 2 kate afarism, dhe nje kat residence per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim