RISI RISI LOKALI ME OBJEKT

Shitet nga: Toni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne Pejë, ne qender afer qarshi xhamisë, ka 3 kate osht ndertim i ri prej temeli, ka izllog me xham dritare ne gjithë objektin ka 2 Wc në lokal dhe një na katin e dytë ne lokal është komplet ndërsa nalt jo, terrësisht objekti është i pëfunduar, dritë në të gjitha anët, objekti është 130 metra katrorë lokal plus dy kate përdhesë, katet përdhesë janë të përshtatshme për hapësirë biznesore po njejtë edhe për hapsirë banesore (ose banimi) Metri katror i lokalit ose objetktit nëse përpjestohet me cmimin e lokalit atëherë metri i bie shumë lirë, objekti është pronë shqiptari para disa dekadave, hipotek nuk është, dokumentacioni komplet dhe përkthim i menjëhershëm. Oferta e hapur mund te kontaktoj gjdo kohë dhe gjdo ditë personat e interesuar. Cmimi tejet i ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim