Shes dyqanin

Shitet nga: Dyqani 10 Tet 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani afer greta 1.saktesisha kapur me ambullanten dhembi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim