Shitet Lokali ne qender te Pejes

Shitet nga: Arben 19 Maj 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne qender te Pejes.
Lokali gjindet ne Objektin SemiTroniks(Perball Policis)
Me Siperfaqe prej 22m2,aktualisht i leshuar me qira.
Pronari shqiptar,Dokumentacioni i Rregullt.Perkthimi i menjehershem.
Lokali gjindet ne pozit shum te mir,sepse ne krah te lokalit gjinden dy Noter,dy Avokat,si rrejdhoje ka qarkullim te madhe te vizitorve/klienteve.
Lokali po ashtu e ka afer ashensorin/liftin i cili perdoret nga klientet e Resturantit ne katin me te lart te objektit,qe shton qarkullimin e njerzve ka lokali.
Lokali vazhdimisht ka qene i leshuar me qira.
Qmimi me marreveshje.

Numrat kontaktues:

+386-49- 87-66-87 (Viber)

+377-45-361-600
Arbeni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim