Shitet dyqani

Shitet nga: Halime 20 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani i cili gjindet ne qendren tregtare "Delta" rruga Adem Jashari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim