Shitet dyqani

Shitet nga: Dyqani 11 Tet 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 36
Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani afer greta 1.saktesisht ngjitur me ambullanten dhembi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim