Shitet dyqani

Shitet nga: Dyqani 11 Tet 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani afer grata 1.perkatesisht kapur me ambullanten dhembi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim