Shitet dyqani

Shitet nga: Dyqani 11 Tet 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani afer greta 1.me saktesisha afer ambullantes dhembi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim