Shitet lokali ne qender te pejes

Shitet nga: Besim 13 Pri 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 50 metra larg qendres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim