Jap me qera objektin ( Lokalin )

Shitet nga: Ferat Kajolli 13 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Të tjera
Jap me qera objektin ( Lokalin ) 180 Metra Katror dhe 2 banjo objekti gjendet te parku i vogel afer EXIT BAR Kati parë mbi Joker Bar.
Nr:044 364 522
Nr: 049 319 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim