Lokal me qera ne Peje

Shitet nga: Fahri Kajolli 15 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Të tjera
Kati i dyte permbi joker bar ka rreth 180m2 dhe ka dy banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim