Shitet prone private

Shitet nga: Imer Berisha 04 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Të tjera
Shitet prone private .Poseduesi eshte shqiptar me dokumentacione te rregullta.
Shitet prona private buze rruges ne magjistralen Peje - Prishtine perkatesishte ne fshatin Leshan.Prona posedon me 30 Ari dhe shtepia me 120 m2.Kati i pare eshte per banim.Prona ka hapesire per biznese te ndryshme.
Ata qe jane te interesuar mund te lajmerohen me numer telefonit. 044-203-860.
CMIMI SIPAS MAREVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim