AGJENCIONI PASHA

Shitet nga: Agjencioni PASHA 01 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Zyra
Nese keni shtëpi , banesë, lokal afarist apo truall për të cilën jeni të interesuar për shitje apo dhënie me qira - Agjencioni i Patundshmërisë - "PASHA" ju mundëson duke ju lehtësuar realizimin e këtij qëllimi për të Kontaktuar AGJENCIONIN në fjalë mund të drejtoheni edhe në zyren e cila gjendet ne Rrugen " Nena Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT)
-Njëherit kryejmë dhe këto shërbime juridike dhe planet per ndertimin e objekteve

* Plane per Shtepi, Banesa,
* Projektime
* Ndertime
* Vlersimin e shtepive banesave lokalve.

* Përpilimin e kontratës për shitblerje apo dhënie me qira
* Kontrata të punës
* Autorizime ,
* Ankesa ,
* Kundërshtime si dhe veprime të tjera juridike për Gjykatë.

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora : 08-20
-Adresa: "Nena Terez" në hyrje të (KURRIZIT)
-Nr :
044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com

Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim