Ipet me qera lokali ne Fidanishte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per Patundshmeri EDA-K 16 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Hapësirat : Zyra
Leshohet me qera objekti afarist qe gjendet ne lagjen Fidanishte, objekti ka dy lokale ne dispozicion te ndara ne hyrje te veqanta. Lokali ne katin e pare ka siperfaqe prej 250 m2, ndersa lokali ne katin e dyte ka siperfaqe prej 280 m2. Lokalet jane te pajisura me leje ndertimi dhe kane infrastrukturen e kompletuar dhe te gatshme per shfrytezim. Ju mirepresim EDA-K
Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim