Lokali në Shitje

Shitet nga: PASHA 29 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 16 m2
Komuna: Pejë
Hapësirat : Zyra
Shitet Lokali në Qender të Pejes në ndërtesen e "SIMETRONIX-it" përballë policisë
Me siperfaqe 16m2 perdhesë vend ideal per veprimtari te ndryshme .


Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Cdo dit pune nga ora ; 08-20
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim