''Urgjent''Shiten Gjelat Italian Me qmim volitshem

Shitet nga: Granit 16 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Pejë
Shes gjelat italjan Jane shume the bukur dhe te hijshem Jan 100% Original Jane te sivjetit Jane te qelur ne Prill gjelat kendojn me respekt Graniti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim