20 cope blete

Shitet nga: Muhamet 27 Maj 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes 20 cope blete nje kateshe dhe dykateshe. Per inormata me thirrni ne kete numer 044138096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim