INKUBATORI 5280 VEZE

Shitet nga: mehmet 17 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes inkubatorin automatik per qeljen e vezve.Kapaciteti i tij eshte 5280 veze . Temperatura ,lageshtia dhe rrotullimi i vezeve kryhet me menyre automatike.Funksionaliteti e qelje eshte shume i mire e qe arrin rreth 90 % , e qe varet cdo here nga fekondimi i vezeve.Cmimi eshte shume i volitshem.Per informata mund te kontaktoni ne tel dhe viber 049752600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim