45 copa dhi

Shitet nga: haziz 11 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
i kam 45 copa i kam ne shitje dhi dhe edha per me shum info.. na kontaktoni ne nr.....044-917-176
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim