Bigu 18 muajsh

Shitet nga: Brahim Ahmeti 10 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bigu eshte 18 mujash, I ushqyre me ushqim bio pa koncentrat, eshte I mire per mish dhe per shumimin e kafsheve
cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim