Bik dhe Mushtjerren

Shitet nga: Ujk 29 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes një Bik dhe një mushtjerr te majtun me ballgur dhe terfoj pa koncentrate.per ma hollsisht muni mi pa edhe në shtallë.Të dyt I kan nga 8të muaj.Biku e ka qmimin 650Euro kurse Mushtjerra 600Euro.ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim